Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a rivotriltó...

Miért van az hogy a rivotriltól mindenki másképpen nyilatkozik?

Figyelt kérdés

Van aki azt mondja ha az orvos által előírtnál többet vesz be akkor belehal.

Mások üvegszámra eszik egyszerre és nekik még jó is.

Sőt pálinkával veszik be míg mások meg ha csak alkoholra gondolnak akkor biztos halál.

Sokat olvastam már itt a hozzászólásokat de nincs egyértelmű válasz csak sok-sok tipp.


2021. márc. 22. 06:54
 1/2 anonim ***** válasza:

mindenkinek más-más a szervezete.

nekem 1 tabletta után már teljes nyugalom van, de van ismerősöm, aki 4 után és 3 sör mellett meg sem érzi.

azon is múlik, hogy mióta szeded, mennyit, milyen gyakran, nyilván azok, akik sokat szedik és rövid időn belül már hozzászoktak a hatásához, ezért kell több/nagyobb mennyiség ahhoz, hogy hatást fejtsen ki.

az is számít, hogy hány kg vagy, milyen a lelki állapotod, mikor veszed be (este/reggel/napközben), mit csinálsz utána, tehát röviden a körülmények :)

2021. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem.

Csak annyira ellentétes amit mondanak sokan.

Egyik meghal már 5 szemtől pálinkával a másik üvegszámra eszi és még mellé letol egy üveg whiskyt is mert csak úgy hatásos.

Van hogy azt olvasom 40-50 szemtől /2mg/ már sok és meghal van hogy lehetetlen túladagolni és csak egy mély alvás lesz belőle.

Na én ezt nem értem.

2021. márc. 24. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!