Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Varjatok mar a nyarat?

Varjatok mar a nyarat?

Figyelt kérdés
mert en NAGYON!!!

2021. márc. 22. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Igen, én is várom.
2021. márc. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Te is Csongor vagy? Végre nem vagyok egyedül :D .


Egyébként én is nagyon várom. Valamilyen oknál fogva a nyár az egyetlen évszak, aminél elég erősen érzem azt a "megismételhetetlenséget", hogy csak egy van belőle. Valamiért a többi hónapnál, illetve évszaknál nem érzem ezt. Mindenesetre én bízom abban, hogy az idei sokkal jobb nyár lesz. Tudod mi lenne még jobb? Egy "Covid búcsúztató fesztivál"! Biztosra veszem, hogy lesz ilyen. Addig az a dolgunk, hogy fejlesszük magunkat lelkileg, testileg, öltözködésileg és minél kevesebb gonddal kelljen visszamennünk az emberek közé. Én most jelenleg egy 34 éves autón dolgozok (ebben a pillanatban lökhárítót hegesztek) és ezt a szar időszakot arra használom el, hogy mire visszajönnek a békeidők, bátran lehessen neki vágni bárkivel, bárhova és bármikor. A déli haverokat biztos megkérdezem, hogy van-e kedvük fesztiválozni, és talán addigra lesz mellettem egy lány is, akivel lemehetek a tengerpartra is. Nem csak az a dolgunk, hogy immunisak legyünk minden betegségre, meg helyreálljon a gazdaság. Azzal majd foglalkoznak mások. Mi nekünk is újra kell indítani az életet, de csak lokálisan, hogy lehessen normális nyarunk.


20/F

2021. márc. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
...egyébként a nyár eljövetele elég erősen szimbolizálja a Covid végét is. Ha nem lesz vége nyárig a Covid-nak, nyár se lesz. Még ennyit hozzáfűztem a hosszas monológomhoz.
2021. márc. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Igen.
2021. márc. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!