Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen egyedül élni egy...

Milyen egyedül élni egy albérletben?

Figyelt kérdés

Most költözök külön lakásba, mert nem jövök ki jól anyu új párjával együtt élés szinten. Amúgyis elég idős vagyok már ehhez. Az egyik kérdésem az lenne, milyen egyedül élni? Párom sajnos nem tud velem költözni mert még tanul, ìgy csak kb heti pár napot tud velem lenni ott.

A másik kérdésem,hogy van egy kutyánk. Nem tudom magammal vinni,mert családi kutya. Nagyon megfogja viselni? Naponta úgyis jövök vissza,mert nem költözök messze, de nem fogja nagyon rosszul érinteni a dolog?



2021. márc. 23. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a magányt, akkor kezdettől fogva jó lesz. Hogyha nem szereted, akkor idővel beletörődsz.

A kutyus hamar megszokja és nem is biztos, hogy a bérbeadó engedné a kutyatartást.

2021. márc. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmivel se rosszabb albérletben, mint egy "nemszeretem" családtaggal élni. A kutya meg,ha valóban családi kutya,észre seveszi, hogy nem oda jársz haza, és ritkábban lát.
2021. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!