Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire költsem a pénzem ezek közül?

Mire költsem a pénzem ezek közül?

Figyelt kérdés

21/L

Egyetemre jarok még. Összegyűlt kb 60.000 forintom, amit szeretnék magamra költeni mert az utóbbi időben eléggé elhanyagoltam a külsőmet és minden energiámat az egyetemre, tanulásra fektettem.

Két opcióm van. Tehát 1, van egy eléggé nagy anyajegy a hasamon, köldököm mellett, ami pici korom óta nagyon-nagyon zavar, nem csak esztétikai okokból, hanem sokszor akadnak bele a ruhák, nadrágok, de eddig eléldegéltem vele. Az első opcióm lenne tehát, hogy végre megszabadulok tőle, amit már miota eszem tudom, nagyon várok.

Illetve 2. ocpió, veszek magamnak pár új cuccot, ruhát, esetleg cipőt, sminket. Nagyon rég nem vettem semmi ilyesmit magamnak.

Nagyon nehéz döntenem, mert akkor egyikről teljesen le kell mondanom egy időre. Mit javasoltok?



2021. márc. 24. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyajegy.
2021. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődj, h az anyajegyet nem lehet-e levetetni TB-re, azaz nem magánorvosnál, hanem úgy, h a háziorvosod küldd el vele bőrgyógyászatra/sebészetre!


Vegyél új cipőt, az fontos, hogy jó cipőd legyen, nehogy lábfájással is gondjaid legyenek!

2021. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az anyajegyet. Egyrészt egészségügyi problémát okozhat, ha megsérül, másrészt ha régóta zavar, akkor egy életre megszabadulsz tőle.


Cipő, ruha, táska stb. elkopik.

2021. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Köszönöm a válaszokat!
2021. márc. 24. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!