Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretsz Magyarországon élni?...

Szeretsz Magyarországon élni? Mi az amit szeretsz benne? Ha nem szereted akkor miért nem? Hol élnél szívesebben?

Figyelt kérdés

2021. márc. 25. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretek. A tájak szépek, a kaját szeretem, az időjárás is jó. És bár a "magyar mentalitás" hírhedt, az sem annyira mindennapos (vagy csak én vagyok szerencsés). Az emberek aranyosak és kedvesek alapjáraton. Ahova szívesen költöznék az még Olaszország, az angolszász országokból nekem elég volt...
2021. márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen, mert itt értek mindenkit.
2021. márc. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
86%

Én szerintem nem panaszkodhatok az országgal kapcsolatban,vannak ennél 100X rosszabb helyek,sőt sok szempontból még szerencsésnek is mondhatom magam,bár ennek ellenére én nem itt képzelem el a jövőmet....


Viszont ha negatívumot kéne említeni akkor ki lehetne emelni az egészségügyet vagy a fizetést,mert konkrétan egyik sincs sehol pláne nem így az EU-n belül,remélem azokkal kezdeni fognak valamit,de mondjuk így az elmúlt éveket látva,én nem fűzők hozzá túl sok reményt.....

2021. márc. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem szeretek. Pozitívum a szép helyek,jó kaják de ennyi.


Főleg a toxikus magyar viselkedés és mentalitás ami taszít.

A végtelen okoskodáson,megsavanyodottságon kívül pl nagyon sokaknak van ez a beletörődő alacsony mentalitásuk is,a magyarok képesek fényezni a szrt is.

2021. márc. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Gyűlölöm. Szép helyek mindenhol vannak, ez kb olyan mint amikor azzal jönnek, hogy a "magyar nők a legszebbek", minden ország ezt mondja a sajátjaira. A jó kaja nem helyfüggő, az orosz sztyeppe közepén is tudsz gulyáslevest csinálni, szóval ezt az indokot úgyszint sose tudtam hova tenni. Sajnos most családi okok miatt nem tudom itt hagyni ezt a szart, de ha rendeződnek a dolgok lépek (megint).
2021. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Szeretem úgygondolom higy egy

Több mint 1000 éves országnak kijár a dicsőség és igazán sajnálom hogy ennyire megalázták Trianonnál szomorú vagyok érte, a tájak jók, sok helyen lehet nyaralni annak ellenére hogy kis országról beszélünk, az egyetlen dolog amiért nem szeretem aza politika ami sajnos mindent áthatol

2021. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek az 5-ös válaszolóval.


Sajnos az elcsépelt buta érveken kívül (vannak szép helyek, szépek a magyar nők blabla) semmit nem lehet kiemelni.


az emberek: arrogancián és szolgalelkűségen kívül semmiben nem emelkednek ki a magyar emberek, sőt azt látom, az átlag magyar jóval tájékozatlanabb, egyszerűbb gondolkodású, mint egy külföldi.

komolyan, itt az emberek 80%-a minimum zseninek érzi magát, akkora magabiztossággal mond baromságokat.


tájak: vannak szép tájak, de európai viszonylatban semmi extra.


hol élnék szívesen? mindegy.


ahol van normális eü, fizetés, és az emberek többsége nem pofázik bele mások dolgába + hajlandó gondolkodni.

2021. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Imádok magyar lenni. Amit nem szeretek az a mérgező emberek.
2021. márc. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%

"Lelépek ebből az országból"

Kispest híres anonim művésze

2021. máj. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!