Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megpályáztunk párommal egy...

Megpályáztunk párommal egy 2,5 szobás önkormányzati lakást, mekkora esely van a nyerésre?

Figyelt kérdés
Nagy szükségünk lenne rá, mi alapján döntik el hogy ki kapja meg? Kértünk protekciót, de hát én így se érzem biztosnak a dolgot. Gondoltam ha ez nem sikerul akkor legközelebb 1,5 szobásat pályázunk meg de arra is azt mondják hogy kisgyerekes családoknak adják.. Értem én, ez mind szép, és jó, de a fiatal párokat miért nem lehet picit támogatni.. Mi is szeretnénk babát, de én jelenleg garzonba nem szeretnék ezért gondoltuk hogy megpályázunk egy önkormányzatit. Nem is értem miért kell szüljek a semmire 1-2 gyereket hogy felfigyeljenek ránk és kapjunk egy lakást. Csak szerintem dühítő?

2021. márc. 26. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
16,2448%.
2021. márc. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
"Kértünk protekciót" 😂
2021. márc. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
“Kedves” 2-es. Nem röhögnél szerintem a mi helyzetünkben, próbálj meg 1 fizuból élni úgy hogy ketten vagytok. Mielőtt okoskodnál megelőzlek, a vírus tönkretette a munkahelyeinket...nevessél csak, mert mindent megpróbálunk tenni, hogy talpra tudjunk állni...
2021. márc. 26. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!