Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt aki lerajzoltatta a...

Manócska1 kérdése:

Van itt aki lerajzoltatta a lelki társát Master Wu-val? és egymásra találtatok?

Figyelt kérdés
lelki társ,rajz

#rajz #lelkitárs #Master wu
2021. márc. 26. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de ez az egész egy nagy kamu, nem több marketing fogásnál. Semmiképp se fizess érte!
2021. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ferenc378 válasza:
Én rendeltem Wu mastertöl rajzot, amit gyorsan meg is kaptam. A hölgy valóban az ideálom minden téren, akit lerajzolt lelkitársamul. Ezután regisztráltam pár társkereső oldalra, hogy hamarabb rá találhassak, és most a héten találtam egy hölgyet, akinek a profil képei között egy nagyon hasonló kép volt meg rajzolva, mint, amit Wu master küldött nekem. Most folyik a találkozó egyeztetése. Vagyis nem kamu. És az a pár ezer Ft postaköltséggel együtt bőven megéri, hogy tudd ki az akit neked rendeltek az égiek! :)
dec. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!