Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen? (normális válaszo...

Miért ilyen? (normális válaszokat)

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit gyerekes kérdés, de érdekel.

Szóval van 1 alak (tanár), de nem tanít. Fb-n ismerősöm és elég gyakran hozzászólogat a dolgaimhoz. Pl. zenével kapcsolatban, forma-1, vagy más. Én szívesen válaszolok neki..de erre már sosem reagál..

Miért kezdeményez beszélgetést, osztja meg a véleményét, ha az én válaszomra már nem reagál?


2011. okt. 11. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1) Lehet, hogy nem tud mit reagálni.

2) Lehet, hogy nem akar a többi ismerősöd előtt beszélgetni, mert akkor azt hinnék az osztálytársaid, hogy jóban vagytok és ezér tkapsz jó/jobb jegyeket (ha nem tanít tényleg, akkor bocsi, de mondjuk ez is lehet).

3) kijelentkezik éppen és később már nincs ereje/kedve válaszolni

4) Nem kedvel téged, csak a dolgaidat, amiket megosztasz, azoka tkedveli

5) Nem akar jóban lenni egy diákkal sem (ha ez nem így van, akkor ez sem érvényes)

6) Nem akar sokat beszélgenti FB-n

7) Bunkó (?)



Ha ez normális válasz volt.... (?)

Valójában nem tudom, számos oka lehet.

2011. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :P
2011. okt. 11. 19:55
 3/3 anonim válasza:

biztos nincs jobb dolga...

én tuti törölném mert megőrítene :D

2011. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!