Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi bajuk lehet velem?

Mi bajuk lehet velem?

Figyelt kérdés
Az osztályomban mindneki utál pedig semmi okot nem adtam rá. Nem rég egy online órán azt hitték hogy nem hallom és valaki megkérdezte hogy “és amugy a ...-t ki szereti?” Erre pedig válaszoltak “senki” és röhögtek. Meg bármikor tesi órán csapatot kell választani engem hagynak utoljára és mindneki csak kerül. Nem azt akarom hogy szeressenek vagy valami (nem mintha én annyira odalennék értük) csak egyszerűen nem értem hogy miért utálnak. Sosem szólok hozzájuk mindenkit békén hagyok nem cseszegetek senkit. A magam dolgával törődök és mégis mindneki úgy bánik velem mint egy kutyával. Nem kell hogy szeressenek csak tiszteljenek annyira mint egy embert. Igaz én később csatlakoztam az osztályhoz de ez nem értem miért lenne ok arra hogy utáljanak?
2021. ápr. 2. 01:44
 1/4 anonim válasza:
100%
Ennek sok oka lehet.. Féltékenyek, gyerekesek, azért közösítenek ki mert nem mész oda barátkozni inkább magadba vagy fordulva, nem tetszik a kinézeted nekik... Bármi lehet igazából, de ilyenkor a legjobb sulit vagy osztályt váltani, ha lehetséges, mert ebből később komoly problémáid lehetnek.
2021. ápr. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján azt mondom, hogy nem tudtál beilleszkedni. Tudom, hogy nehéz, már megvannak a klikkek, de próbáld meg. Feltéve, ha akarsz hozzájuk tartozni.

Általánosba velem is ez volt, majd egyszer meguntam és szépen megkértem őket, hogy a minimális mindenkinek járó tiszteletet adjuk már meg egymásnak. Nem kell kedvelniük vagy a legjobb barinőknek lennünk, csak annyit kérek, hogy ne velem foglalkozzanak. Megértették 😁

2021. ápr. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Három dolgot ajánlok. Ezek közül válaszd a szerinted célravezetőbbet:

1). Szólsz az osztályfőnöknek, elmondod neki mindazt, amit leírtál és megkéred, hogy vagy személyesen beszéljen a hangadókkal, vagy osztályfőnökin hozza fel, hogy mindenki hallja azt, hogy Neked mennyire rosszul esik mindez.

2). Osztályfőnöki órán felállsz és magad mondod el mindazt, amit nekünk írtál. Egyúttal megkéred az osztályt, hogy vegyenek emberszámba, hiszen Te senkinek nem ártottál.

3). Mindemellett - már az elején nagyon félénk lehettél, nem kerested a többiek társaságát, nem barátkoztál. Ha ez áll fönn, akkor a fenti ajánlataim helyett próbálj meg közelíteni feléjük, főleg azok felé, akikről úgy vélekedsz, hogy nem vezérek az osztályban. Nekik említsed meg, hogy milyen rosszul érzed magad köztük és kérjed meg őket, hogy segítsenek azzal, hogy szóvá teszik a hangadóknak.

2021. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Az új gyereket sokáig utálják. Azt is utálják aki nem áll be a sorba. Ha kimaradsz a dolgokból azt se szeretik. Amikor ilyen van akkor vissza kell szólni keményen. Kérdezz vissza hogy "És téged ki szeret te anyaszomorító?! Anyád se!" Egyilyen visszaszólás és kevesebbet fognak cseszegetni...
2021. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!