Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak így haverom...

Mit csináljak így haverom viselkedésével?

Figyelt kérdés

Van egy gyerekkori haverom, az van vele hogy mióta van barátnője, kb le se szar. Régebben azért többet hülyültünk meg tudtunk többet beszélni messengeren. Amióta más általába az van hogy szinte mindig én írtam rá, én írtam neki, ő kb nem is érdeklődik felőlem, csak néha küldött valami idétlen vicces facevideót ez annyira bántó nekem.. De ami ki csapta nálam a biztosítékot, az hogy írtam neki messengeren valami komolyabb témáról és vártam volna a véleményét, erre be linkel valami bugyuta hülye idétlen facevideót, mintha nem is figyelne rám. Én ezt szóvá is tettem neki hogy már nem a régi, nem lehet vele olyanokat beszélni mint régen. Erre jön ilyen kamu ürüggyel hogy minden nap reggel 5kor kel munkába és dolgozik, 22 után fekszik le és nincs ideje írni stb.. Én azóta úgy csinálok mint ő, hogy ezentúl én is leszarom és nem fogok írogatni, sem az időmet rá vesztegetni. Eltelt kb 1-2 hét úgy hogy nem írtam neki. Gondoltam így tudatom vele hogy bajom van. Aztán küldött ő egy képet hogy egy kakassal lefotózta magát, meg kérdezte hogy mi a helyzet. Én erre csak egy lájkot küldtem, nem írtam semmit. De nem veszi a lapot hogy bajom van..

Mihez kezdjek vele? Ne írjak rá továbbra sem? Csak rosz így nekem ez az állapot. Én ha dolgoznék is megtalálnám rá a módját hogy a gyerekkori haverommal ne menjen szét a barátság. De ő ezt nem érzékeli. Na meg nem napi 24 órába dolgozik, van, lenne ideje szerintem írni csak valahogy azt érzem nem vesz komolyan, na meg ha hülye facevideó linkelésére van ideje, akkor ennyi erővel írhatna is


2021. ápr. 2. 15:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem is 1-2 hét telt el hogy nem írtam neki hanem vagy 1 hónap
2021. ápr. 2. 15:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Add meg te neki azt, amit a nője
2021. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A füllentett "sok munkája" mellett a szabad idejét a barátnőjével tölti. Hagy őt nyugodtan. Ha szakítanak - keresni fog. Visszavághatsz neki, ha akarsz.
2021. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Én azóta úgy csinálok mint ő, hogy ezentúl én is leszarom"

Tedd azt. De tényleg. Ne itt gyíkhun pörögj, hanem tényleg.


Felnő mindenki és megváltozik. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor baj van.

2021. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!