Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » IHerb oldalról rendelt valaki?...

IHerb oldalról rendelt valaki? Megbízható oldal?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 20:42
 1/4 anonim válasza:

Szia.


Én már többször is rendeltem onnan, eddig minden rendben volt. Megbízható oldal, én is utána olvastam mielőtt elkezdtem ott vásárolni. Jelenleg is úton van kettő csomagom az ajánlott 13.000 Ft körüli összeg miatt ( ekkor ingyenes a szállítás de még nem áfa+vám köteles). Rendelésenkent egy terméket ajánlott a Trial kategóriából is beletenni (kifejezetten kipróbálás miatt nagyon jó áron, de po t ezért csak egy terméket egyszer tudsz innen ezen az áron megvasarolni). Különböző kuponkodokat is találsz a Googlen, amelyekkel 5 _10% kedvezményt kaphatsz még.

Osszessegeben szerintem mindenképpen megéri onnan vásárolni. Sok vitaminnak és táplálékkiegeszitonek utánanéztem s itthoni oldalakon ugyanazon termék háromszoros áron érhető el...

2021. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jó! Köszönöm szépen Neked, akkor belevágok! Bizony, nagyon jó áron vannak a vitaminok s a szállítási díj sem vészes!
2021. ápr. 3. 21:10
 3/4 gaspar89 válasza:
Az, de ne várj tőle sokat, én próbáltam semmi eredmény
2021. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már másodszor rendeltem tőlük, semmi gond, és gyorsan itt a vitamin. Én elégedett vagyok, mondjuk mindig egyfajta vitamint rendelek.
2021. júl. 8. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!