Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy a baj!! Mit tegyek?

Nagy000 kérdése:

Nagy a baj!! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Reggel egy olyan hatalmasat sikerült kakálnom hogy az már embertelen.

Ebből adódóan lett egy kis gond

Olyan erősen kapaszkodik hogy ez már felháborító

Hiába tuszkolom pöckölöm mozgatom az istenek se akarja elengedni azt a rohadt wct

És a legnagyobb problémám az hogy nemsokára vendégeket várok.

Ne adj isten elmegy a mosdóba

Felnyitja a budit és ott kacsingat majd rá a barnamacim ami nem is maci hanem medve



2021. ápr. 8. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogsz egy wc kefét, és azzal letessékeled "őkelmét" a wc lefolyóba.

Ha kefe nincs, megteszi egy wc pumpa is, de azzal körülményesebb, mivel annak kissé más a funkciója.

2021. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣
2021. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vélhetőleg nem acélból van amit kinyomtál. Húzol egy gumikesztyűt és szépen szétmorzsolod ott a klotyóban. Aztán legközelebb figyelsz arra, hogy kábelfektetés közben 10-15 centinként ánuszrózsád összehúzásával feldarabold a cuccot.
2021. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Fúj most megyek és hányok
2021. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem szedd ki, darabold fel, majd csinálj fincsi bonbonokat a vendégek megkínálására😊😋
2021. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vízen át és tűzön át hosszú napokat harcoltam az ellenséggel. De egy hét harc küzdelem és kínlódás után a kaki feladta a küzdelmet

Győztem!!!

2021. ápr. 16. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!