Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Örököltem egy kb. 50 nm-es...

Örököltem egy kb. 50 nm-es szuterén ingatlant, ami Budapest nagyon forgalmas helyén, a Blaha Lujza téren van, a Mcdonalds-nál. Mire lenne érdemes felhasználnom?

Figyelt kérdés
Az ingatlan kicsit lepukkadt, mint egy átlag pince, de víz és áram is van. Nem szeretném kiadni, inkább kezdenék vele valamit én. Mikre lehetne használni szerintetek? Bármilyen ötletet szívesen fogadok. :)

2021. ápr. 5. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Jó kis népszínház utca környékén? Oregánó boltot ajánlom vagy a herbált.

Amúgy, ha megoldható az utcáról való bejutás, akkor egy kisebb éjelnappali vagy dohánybolt azon a környéken elég nagy forgalmat bonyolíthatnak le. Mondanám, h egy wc üzemeltetés is jó lenne azon a környéken, főleg a meki és az önkormányzat támogathatná ezt a kivitelezést.

2021. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
nyiss egy fodrászatot. első hónapban minimum 1 millió Ft tiszta haszon, utána csak nőni fog, főleg ilyen forgalmas helyen
2021. ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Utcáról bejárós igen és 3x2 méteres kirakat ablakai is vannak.


A wc nagy ötlet, híre menne az biztos. :D

2021. ápr. 5. 12:01
 4/14 A kérdező kommentje:
Fodrászat ennyire jól hozna? Ez meglepett most, köszi! :)
2021. ápr. 5. 12:03
 5/14 A kérdező kommentje:
Bár egy kicsit túl szép, hogy igaz legyen. :)
2021. ápr. 5. 12:16
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
kérdezz körbe nyugodtan és meglátod. nagyon fellendült ez az ágazat, ömlik a pénz a fodrászatokhoz
2021. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

A wc neve meg lehetne az, hogy Budipest.


Egyébként webshop átvevőpontnak vagy elosztóközpontnak is jó lehet kisboltok számára, pl zöldség-gyümölcs esetén.

2021. ápr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ez a zöldség-gyümölcs elosztóközpont nem rossz, sok kis bolt van a környéken, aki lehet szívesebben bevásárolna a belvárosban nagyker árakon, minthogy messzi piacokra járkáljon. A gondom vele az, hogy mindenféle nébih és egyéb engedélyek kellenének hozzá, plusz sokat kellene valószínűleg költeni a felújítására is, hogy élelmiszer tárolására alkalmas legyen.


Viszont támadt egy olyan ötletem ebből kiindulva, hogy virágboltosokat lehetne ellátni innen szálasvirággal. Erről mit gondoltok, lenne rá érdeklődő virágboltos? Ehhez nem kellenének külön engedélyek sem.

2021. ápr. 5. 13:01
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Vécé mi a töknek, ha a mekdonálc mellett van? Aki kicsit életrevaló, és épp szrnia/hugyoznia kell, abba bemegy, kér egy kis kólát vagy egy sültkrumplit ha mást nem is, meg egyúttal a vécé kódját. Ráadásul ilyen helyeken általában a klotyó is sokkal de sokkal kulturáltabban néz ki, mint az echte vizeldékben, meg nincs büdös se, mert rendszeresen takarítják. Biztos volna pár ember, aki használná, ha egyszer ki van rá írva, és a fenti gondolatmenet már magas neki az ő szintjén, de szerintem nem egy nagy ötlet ilyenre pocsékolni egy jó helyen lévő helyiséget.
2021. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nyugodj meg, nem is ez lesz belőle, de valljuk be őszintén, nem lenne rossz, ha volnának normális közwc-k és nem a mekibe meg kocsmákba kellene belógni... :)
2021. ápr. 7. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!