Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elaludni?

Miért nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
Először is már elég idős vagyok hogy egyedül aludjak de nem megy. Valahogy félek a sötétben és nagyon ijesztő a szobámban. Eddig a szüleimmel aludtam de kiraktak. Nagyon félős a természetem és amikor megpróbálok lámpa mellett aludni akkor felgyorsul a pulzusom és rosszul érzem magam. Tudnátok tanácsokat írni?

2021. ápr. 11. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Na, figyeljél. A tejben van magnézium , az jót tesz az idegrendszernek, a másik, hogy álmosít. Szóval szerintem vacsora után fogyaszthatnál tejet; hidegen is teljesen jó. Ja meg pl jó az, ha kertesházban lax, és lehetőséged van sokat sétálni. Mert azért mondom most ezt a kertesházi dolgot, mert szal szabadlevegőn a legjobb, de nem úgy, hogy rajtad van a maszk; de akár szobában is lehet fel-alá járkálva sétálni; szerintem az is fáraszt. Meg még pl a testmozgás öli is a stresszt; tehát az is pl felszabadíthat, hogyha van lehetőséged sportolni; de mondjuk pl súlyzóemelgetés, futópadozás, szobabiciklizés, szerintem még aerobik is mehet otthon; és akkor ja, szal, ezek. Meg ha van udvar, lehet róni a köröket, vagy egyenes vonalban föl-le futni, ugrókötelezni, guggolásokat végezni, akár helyben futni, fekvőtámasz, felülés, ezeket is lehet szobában; de szal mondjuk sportolni ki lehet menni maszk nélkül, tehát pl emeletesház elé is le lehet menni ugrókötelezni, ha van olyanod, vagy ha nincs, akkor simán szökdelni pároslábon, mert pl ha emeletes házban lax, akkor az épületen belüli ugrándozást azt inkább hanyagold. Arra is készülj fel, hogy lehet, hogy valaki kint cigizni fog a környéken, és pont rád fújja a szél a füstöt, úgyhogy lehet,hogy majd gyakran helyet kell változtatnod; ha van szobádban valami egyéb kondigéped, az is jó lehet; na, szal , sportolás is akár jól jöhet, meg pl B-vitaminokat is bevinni, lehet pl multivitaminos üdítőben is, asszem az is támogatja az idegrendszert, vagy pl jóreggelt kekszben, ciniminisben is asszem van b-vitamin, vannak szivoszálas kisüdítőkben is, palackos üdítő is van, amiben vannak ilyenek. Amúgy ha félsz,kérj védelmet egész éjszakára vagy amíg alszol,vagy mindkettő, pl Jézustól, Mihály arkangyaltól, ők tudnak segíteni. Elég, ha csak gondolsz rá, nem kell hangosan kérned, és akkor utána a kérdés után köszönd meg nekik, ha pl segítenek, vagy pl rakhatsz magad mellé onix vagy rózsakvarc köveket, azok is védelmet adnak.
2021. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!