Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen könyvcímeket tudnátok...

SecretGuard13 kérdése:

Milyen könyvcímeket tudnátok adni egy BNHA storyhoz?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen gondoltam írok egy könyvet egy animéről. Wattpadon gondoltam dolgozni ezzel. Tettem ki a fiókomnál egy szavazást is. Mindent elterveztem, még a borító képét is, de címet még nem nagyon találtam ki hozzá. A lényeg az lenne, hogy van egy tőlem kitalált karakter és még egy bónusz, az Y/N vagyis maga az olvasó. Harcos és izgalmas könyvet szeretnék adni az olvasóimnak és ezzel szeretném egy kicsit meglepni őket. Tudnátok ebben segíteni? Milyen címötleteket tudtok? Minden ötletet nagyon szépen köszönök!

2021. ápr. 18. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Egy Újabb Sablonos Könyv Egy Animéről
2021. ápr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem könyv, hanem fanfiction.
2021. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit írni akarsz, azt fanfictionnek hívják. Attól, mert van benne egy OC karakter, még nem lesz könyv.
2021. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm az ötletet

2# és 3# elnézést, hogy eltévesztettem

2021. ápr. 19. 07:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Elkészült végül? Én ránéznék ha igen. Plus ultra!✊️😁
2023. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!