Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudtok esetleg Pesten egy...

Nem tudtok esetleg Pesten egy olyan automatát ami a kifogyott fémdobozos üditőket felváltja pénzbe?

Figyelt kérdés
Egy külföldi videóban láttam ahol a csávó az energiaitalos és más fémdobozos üditős dobozait (ezek már üresek voltak) berakja az automatába és felváltja pénzbe. Természetesen pár cent volt ott is, nagyon kevés összeg de végülis maga az ötlet elég jó a szemetelés ellen. És nekem van egy csomó Monster-, és Hell-es üvegem amire már nincs szükségem (gyüjtöttem őket régebben mivel egy csomó kreatív dolgot tudtam velük csinálni, de már egy csomó összegyűlt amivel nem tudok mit kezdeni).

2021. ápr. 19. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk régen volt egy, de azt megrongálták a csövesek emiatt inkább felszámolták. Másikról nem tudok.
2021. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Néhány nagyobb üzletben van ilyen, de 1 ft-ot ad dobozonként, és helyben le kell vásárolni (csak kupont ad).
2021. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!