Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan shounen animék amiben...

Bonivén kérdése:

Olyan shounen animék amiben NINCS szerelem?

Figyelt kérdés

Fiú főszereplősök érdekelnének inkább.

A szupererős,démonos, varázslós animék lennének a legjobbak.

Ezek már megvoltak(mondjuk sajnos némeikben megjelennek szerelmi szálak haloványan):Dororo, Black clover,Tokyo ghoul,nanatsu no taiza(ez nm is tetszett) stb.Meg persze az alap darabok is megvoltak mint a Naruto,Bleach meg a többi.Ezeket csak azért írtam hogy ne írja senki.



#anime #shounen #Szerelemnélküli
2021. ápr. 19. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Boku no hero academia

Jujutsu kaisen

Soul eater

Fire force

Hunter x Hunter

2021. ápr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Assassination Classroom

Fairy Tail

Koutetsujou no Kabaneri

Samurai Champloo

2021. ápr. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Juuni Tasien mindenképp :D
2021. ápr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Attásko válasza:
52%
Mi a baj a szerelmi szállal? Még nincs túltolva, addig szerintem kifejezetten jót tud tenni a shounen animéknek. Bár van bennük érzelem is, azon kívül, hogy nagyravágynak, meg sajnálják, hogy vesztettek. Emberibnek tűnnek
2021. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit az első ajánlott, a Boku no Hero Akadémia egy nagyon jó anime, de van benne szerelmi szál.

A Soul Eaterben is. Igen halványan, de van.

2021. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló. Nem kértem, hogy magyarázza meg nekem bárki, hogy mért jó a szerelmi szálas anime, de azért köszi most már csak miattad megszerettem (mégse)🤗 Nem véletlen kértem hogy ne legyen benne mert én nem szeretem és kész. De ha neked tetszik akkor nézzed 😊 Elnézést de nagyon feltud húzni az olyan mikor meg akarják magyarázni nekem mit szeressek vagy sem vagy az a dolog amit nem szeretek az adott embernek mért jó, mert (lehet bunkón hangzik) de pont nem érdekel🤷🏼‍♀ ui: bocsánat ha megsértek valakit ezzel🙂
2021. máj. 4. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!