Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Belém szeretett a legjobb...

Belém szeretett a legjobb haverom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég bevallotta nekem hogy belém szeretett, és így, hogy találkozunk csak szenved...De én nagyon szeretem mint barátot, és nagyon rossz lenne (nekem és neki is) ha soha többé nem találkoznánk...kérlek, segítsetek, mit tegyek ilyen esetben?:( 16/L
2010. aug. 22. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki hogy te is szereted, járjatok és ranizzatok.:D
2010. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Több mint két éve van barátom!..
2010. aug. 22. 14:07
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

hány éves vagy?

ez elég bonyolult helyzet.

ültesd le és beszéljetek erről.mond neki,hogy nem akarsz elveszetni egy 2 éves barátságot


Te nem akarsz semmit az illetőtől?

2010. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, te nem tudsz olvasni!

Oda írta, hogy 16 éves. És a barátomotgy értetette, hogy már 2 éve van pasija!!!!!


Szerintem is az a legjobb, ha megbeszélitek, de ez nagyon komlikált, én nem tudom mit tennék a helyedben...

Azért remélem minden jól sül el. Good Luck!

2010. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát írja,hogy kér éve van pasija!!Azért nem akarsz gondolom ezzel a csávóval összejönni..!?

Remélem jól gondolom.

Beszélgess el a fiúval erről a dologról,mert tényleg bonyolult helyzet(nem ritka)..és tedd azt,amit te szeretnél..:)

Tehát ha már az előző barátodat kevésbé szereted,és ezt a fiút jobban,akkor járj ezzel a fiúval..de persze úgy,hogy csak muszájból járnál vele,úgy ne járj vele,MERT AKKOR elveszted a barátságot is..:S

2010. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a barátomat, nem akarom elveszíteni, és ezt ő is nagyon jól tudja, ezért is fél egy kicsit találkozni velem, mert tart attól hogy elveszti a fejét, és lekap...ezt én sem akarom. De az nem megoldás ha nem élőben beszéljük meg a dolgot...Ráadásul nekem kell eldöntenem hogy találkozzunk-e többet, vagy hagyjuk a francba. És persze hogy akarok még vele találkozni mert ha nem, úgy érzem egy részem tűnne el így...
2010. aug. 22. 14:45
 7/10 anonim ***** válasza:
A pasid tud erről? Talán ha vele beszélgetnél egy kicsit, ő is tudna segíteni :)
2010. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tud róla, és beszélgettünk is erről, de nem sokra jutottunk :(
2010. aug. 22. 15:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem úgyan ez már megtőrtént.


Én is 16 éves voltam amikor a legjobb barátom akivel minden szó szerint mindent megtudtam beszélni egy nap azt mondta hogy ő tőbbet érez mint barátság.3 év ismeretség után monda meg.


Ez akkor nagyan sz..ul esett mert tényleg csak barátként tekintettem rá.


Megbeszéltük mondtam neki hogy én mit érzek és ez se most se késbb nem fog változni- maradjunk barátok ha ő ezekután még szeretné.


Azt mondta hogy persze.


Megdumáltuk hogy ezt a témát soha nem hozzuk fel.

Azóta eltelt tőbb mint 5 év azóta is jóban vagyunk csak a találkozások cskkentek nem régen de még mindig msn-ezünk ha a kőzelbe van felhív hogy menjek ki kicsit dumálni.


De már van barátnője akivel nagyon jól elvannak.

Aminek én nagyon őrülők.


Nekünk így sikerült megoldani :D

2010. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Annyira elszomorít, amikor ilyen történeteket olvasok, mert velem is megtörtént már ez.

Egy fiú-lány barátság, már a kezdeténél halálra van ítélve.

Talán hagynod kellene. Nem biztos, hogy jó, ha ezek után is találkoztok, mert minden alkalommal, jobban fog szeretni ez a fiú, a vége pedig úgyis az lesz, hogy ő tűnik el az életedből, önként.

2010. aug. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!