Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az eggyik legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eggyik legjobb barátom belém szeretett? :OO

Figyelt kérdés

van 1 srác. az egyik legjobb barátom, és mostanában ugyérzem mintha arra akarna célozgatni hogy szeret. :OO. énmeg általában neki szoktam elmondani hogy nekem ki tetszik meg ilyenek.:| és ha beszélgetünk akkor folyton pirulos jeleket tesz (:$) meg szivecskéket küldözget, meg olyanokat hogy : " nevem" *_______*(L). meg miközben beszélgetünk egyszer csak elkezd idézeteket küldözgetni. ilyeneket :

-Én kibírom nélküled akár 2 percig is...

-Mért csak 2 percig???

-Mer annyi idő amíg rájövök ,hogy nélküled nem tudok élni..


~Ne szeress olyat ki téged nem szeret,

Szemébe ne nézz hisz úgyis kinevet,

Hajtsd le fejed,s úgy menj el mellette,

Ő ne is sejtse,h TE vagy az, ki érte sír minden este...~


lehet hogy érez valamit irántam vagymii?:OO amugymeg tudja hogyén mást szeretek:S

én 14/L

Ő 15/F


2011. aug. 20. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:

iiiiigeeeen, leheeet hooooogy beeelééééédszeretett:OOO *____*



na jó, szerintem tetszel neki, nagyon is, és próbál meghódítani. lehet pont attól próbál elhódítani, akit te szeretsz. ennyi:)

16/L

2011. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
na látjátok ezért nincs fiú-lány barátság...
2011. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nah jah :D
2011. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

van pedig! :D nekem is van egy fiú barátom, soha nem tudnék rá úgy nézni, és ő se, meg hát biszexuális!:D

16/L

2011. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Örülhetsz neki :D
2011. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Draug ***** válasza:

Igen, neki valószínűleg többet jelentesz barátnál.


Mellesleg pedig miért ne lenne ettől még fiú-lány barátság? Az én legjobb barátom is egy lány.

21/f

2011. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tuti h tetszel neki...;)


Amúgy...Érdekes, nekem van egy nagyon jó lány barátom..és én sem akarok többet barátságnál,és ős e. Akkormost? :D

2011. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16/F lemaradt.
2011. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!