Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megúszni azt...

Hogyan tudom megúszni azt hogy ne keljen fizetnem az ssoban (star stable) viszont tovább tudjak játszani úgy hogy értelme is legyen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a küldetésekkel akarsz haladni, akkor egyszer muszáj fizetni. Ha veszel egy lifetimeot akkor csak egyszer kell fizetni. (Szokott olykor akciós lenni)

Szintén ritkán adnak ingyen star rider kódot, de ez általában csak egy hétre szól és csak azoknak akik még nem voltak azok.

2021. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fannibabavagyokxd válasza:
Most van egy kód ami 4 napi star ridert ad de nem tudom mi az mingya rt le irom
2021. ápr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
adnak kódokat, bár én jobban ajánlom azt, hogy inkább vedd meg a lifetimeot, sokkal egyszerűbb. egyébként alapvetően tényleg nem adnak olyan sokszor, de most adtak kb. akkor egy 4 naposat, mikor írtad a kérdést, és nemrég adtak egy 7 naposat
2021. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!