Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme van az életemnek?

Mi értelme van az életemnek?

Figyelt kérdés

Mindenki csak bánt,utálnak engem,nem is tettem ellenük semmit,nem is ismernek csak kínoznak

Nem akarok élni ihy,már nem birom tovább mit tegyek?



2021. ápr. 21. 14:56
 1/5 A kérdező kommentje:

Gyűlöletet és bosszúságot erzek

Mindig kedves voltam veluk de igy is csak bántanak pedig nem ismernek aztán nekik áll fejjebb eszre sem veszik mit tesznek velem

2021. ápr. 21. 14:57
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

- Kik?

- Ők.

- De kik ők?

- Hát ők.

- Jó, de kik azok az ők?

- Hát ők.

2021. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Osztály vagy iskolatársaidról beszélsz? (írásod alapján tippeltem csak a korodat) Kérd meg a szüleidet hogy írassanak át másik iskolába.

Nem bántásból, de az a tapasztalatom, hogy mindig van oka ha valakit kinéznek maguknak. Látom hogy szerinted csak simán gonoszak, de kicsit azért gondolkodnék rajta hogy mitől lehet.

2021. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél beszélni róla , akkor nyugodtan írhatsz privátban
2021. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szólj az osztályfőnöknek, vagy beszéld meg a szüleiddel, hogy ők szóljanak neki. Végső esetben menj át másik iskolába, de ezt a tanévet mindenképpen bírd ki.
2021. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!