Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minecraft érvénytelen munkamenet?

Minecraft érvénytelen munkamenet?

Figyelt kérdés
Ezt írja ki ha fel akarok lépni egy szerverre Tudnátok e segíteni?
2021. ápr. 25. 12:00
 1/8 anonim válasza:
Megvetted a játékot, vagy tört verzióval játszol, emellett melyik szerverre nem tudsz belépni?
2021. ápr. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megvan véve a játék, és hypixelre szeretnék fel lépni. A verzió egyezik.
2021. ápr. 28. 08:03
 3/8 anonim válasza:

(Bocsánat a késői válaszért)

A Minecraftban létezik egy bizonyos "Session ID" (ha jól emlékszem, így hívják), amit a játék létrehoz amikor belépsz. Ez alapján tudja a szerver, hogy a fiók tényleg hozzád tartozik. Ha "Érvénytelen munkamenet"-et ír, vagy véletlenül egy tört fiókkal léptél be, vagy csak újra kell indítanod a játékot. Olyan esettel még nem találkoztam, ahol egyik sem oldja meg.

2021. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ezt meg kell nyitni valahogy? Vagy nem nagyon értem.
2021. máj. 6. 15:02
 5/8 anonim válasza:
Nem, ez automatikusan generálódik. Nem tudsz vele semmit sem csinálni.
2021. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor nincs erre megoldás?
2021. máj. 7. 07:18
 7/8 anonim válasza:
Esetleg a log-ot megnézheted. (.minecraft/logs/latest.log) De mint mondtam, még nem hallottam/olvastam pontosan ilyen esetről. Esetleg megpróbálhatsz teljesen kijelentkezni a Minecraft Launcher-ből is. Olyat nem tapasztaltál, hogy eltűnt a beállított skin-ed?
2021. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem még nem. És köszi megpróbálom.
2021. máj. 9. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!