Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csináltam egy minecraft...

Atech[HUN] kérdése:

Csináltam egy minecraft Hamachi-s szervert. Barátom nem tud fel csatlakozni mert ezt irja:belépés sikertelen: Érvénytelen munkamenet (Próbáld meg újraindítani a játékot) Tűzfal kikapcsolva. Hamachi tökéletes. Java is ) :?

Figyelt kérdés
Ezt pedig nem értem....online mod=false ezt hova mit kell vele tenni ezt csak így mondták...?
2016. máj. 21. 21:08
 1/1 anonim válasza:

Allisd le a szervert, keresd meg azt a mappat, amelyben a plugins mappa, whitelist, banlist, vilagok, szervermotor es tobb altalad ismeretlen fajl is van. Keresd meg a server.properties nevu fajlt, majd nyisd meg egy notepad ++al, geanyval vagy barmilyen szoveg szerkesztovel, majd ott keresd meg ezt a sort:

online-mode=true

Es itt ird at a true (igaz) erteket false (hamis)-ra es kesz is vagy.

Indisd el a szervert es mehet a jatek.

2016. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!