Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki vásárolt már online...

Valaki vásárolt már online ebolt-ban? Mik a tapasztalatok? Én is szeretnék most vásárolni ott, mert van egy 3ezer Ft értékű vásárlási kupon, amit szeretnék beváltani.

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 09:59
 1/5 anonim válasza:
100%

e-boltokban a legjobb megoldás az utánvétes rendelés (tehát akkor fizetsz, ha meghozza a postás vagy futár a csomagot)


előre én nem fizetnék (mert vannak olyanok, hogy előre el kell küldeni a pénzt vagy bankszámlára átutalni és ha megkapták küldik a csomagot)

2008. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Viszont az előre fizetős megoldásoknál olcsóbb a kiszállítás.
2008. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokkal olcsóbb ha előre fizetsz. A mai világban én semmi pénzért nem fizetnék előre online rendelésnél. Én rendszeresen vásárolok és még soha nem volt problémám!
2008. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mikor vásároltam vmit a kupont vásárláskor a neten jelezzem v akkor is lehet mikor kiküldik?
2008. dec. 7. 14:58
 5/5 anonim válasza:
hát előbb a webshop üzemeltetőjének írj egy e-mail-t, hogy az ajándék kupon fizetési módot hogyan alkalmazhatod, mert az utánvételkor a postásnak is tudnia kell, hogy elveheti-e azt vagy nem
2008. dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!