Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vki tud erről a filmről vmit?...

Vki tud erről a filmről vmit? The stuff you've never seen. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom ebből mi igaz és mi nem. De úgy hallottam hogy lesz vmi új jóbarátok film. "The stuff you've never seen" címmel.Ha tényleg van ilyen akkor mikor jön ki bármilyen felületen magyarul/felirattal? Vagy magával a filmmel kapcsolatban vki tud bővebb információt? 😅

#film #Jóbarátok #Jennifer Aniston #mattleblanc #Thestuffyou'veneverseen
2021. ápr. 27. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Újra együtt (Reunion) "című" film jött ki, ha erre gondolsz.
2021. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Wikipedián olvastam én is erről a The stuff you've never seen részről, ott ezt irják:

A hetedik széria végén létezik egy Magyarországon soha nem vetített epizód, ami eredetiben a TOW The stuff you've never seen („Az a rész, amit soha nem láttál”) címet viseli. Ebben Conan O’Brien vendégelésével a sorozatból kivágott jelenetek láthatóak a Jóbarátok kommentárjaival.

Egyébként angolul fent van a YouTube-on :)

[link]

2022. jan. 27. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!