Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyat csinálhat a kolis...

Olyat csinálhat a kolis IGAZGATÓ hogy feltúrja a szobámat és belenéz a cuccaim közé mert nagyon kupis vagyok??

Figyelt kérdés

Jó kupis vagyok és nem kéne annak lennem de nekem ez az első évem de már kezdtem megszokni hogy rendben kell tartani a szobámat csak egyedül vagyok most a szobába és hát ja...

És mire vissza értem a koliba fel volt mindent fordítva a szekrényem ki volt nyitva és olyan dühös lettem ...

Ilyet csinálhat? Feljelentést lehet tenni?


Regében romlottak voltak a kaják és azóta nem eszem őket és az asztalon pár összegyűlt és ott hagytam véletlen de akkor is ilyet csinálhat? És fényképezte a szobámat hogy milyen kupi van..


Bocsi a helyesírásért csak egy kicsit ideges lettem


2021. ápr. 30. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Joga van igen. Ha elszapprodnak a csótányok, akkor szerinted kié a felelősség? Az övé.


Hogy a fenébe tudod magad jól érezni ilyen körülmények között?

Azt is megteheti, hogy simán kitesz.

2021. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Csinálhat. Nem érzed gáznak?
2021. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Persze.
2021. ápr. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Banyek, meg te akarod őt feljelenteni?! 😂😂😂 Ne már. Remélem viccelsz.
2021. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nm úgy volt nálam kúpi hanem egy hogy a ruhák voltak a földön arra gondolom nem megy csótány és amúgy is szoktam takarítanixd
2021. ápr. 30. 23:16
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
A bevezető kommentben nem ez van írva.
2021. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ha a kajára gondolsz/gondol akkor az max 1 napig volt ott és azt vittem is ki a szemétbe
2021. ápr. 30. 23:43
 8/8 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem páran túl reagálták ezt a kérdést. Én kb most elképzeltem mi lehet a szobádban tehát pár ruha a földön meg ilyenek... Szerintem a többi kommentelő sem mondhatja azt, hogy naluk otthon nem szokot neha ott maradni az asztalon mosatlan tanyer es neha nincs a földön egy zokni,de mind1 ez most lényegtelen. Azt megteheti, hogy lefotózza, de azt is max a szuleidnek mutathatja meg es embernek nem mert az igaz h az ő iskolaja es tenyleg nehogy elszaporodjan valami,de a szekrényedbe nem nézhet be és, ha rumli van akkor sem nyulhat hozza a szemelyes cuccaidhoz max a kajat dobhatja ki.

Bocs a helyes irasert...

2021. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!