Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell külföldről rendelni?

Hogyan kell külföldről rendelni?

Figyelt kérdés
Nézegettem egy dolgot és dán webshopban találtam ha jól tudom ők is az európai unióhoz tartoznak,ha esetleg náluk rendelnék valamit ide magyarországra drága lenne a szállítás vagy számíthatnak fel még valami nagyon magas extra költséget?És ha nekem a bankszámlámon csak magyar forint van akkor,hogyan tudok fizetni átutalás közben váltják át a pénzt,meg az átváltás sokba kerülhet?

2021. máj. 1. 15:43
 1/1 Katona Dius ***** válasza:

Utaláskor automatikusan "átváltódik" az adott pénznemre. Az átváltásért nem számítanak plusz költséget, annyiba kerül, amennyi az adott pénznem árfolyama abban a pillanatban.

Bármi féle költséget számolnak el, az a rendelés legvégén, a fizetendő összegként megjelenik. Utána arra már plusz költség nem megy.

2021. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!