Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg gyorsan...

Hogyan tanuljak meg gyorsan es konnyen angolul?

Figyelt kérdés

az iskolaban is angolt tanulok,viszont ott olyan haszontalan dolgokat tanitanak,aminek szerintem semmi ertelme nincsen es amennyit tudok angolul azt se az iskolaba tanultam

ugyhogy megkoszonnem ha valaki segitene<3



2021. máj. 1. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Iratkozz be nyelvvizsgára alapnak jó utána nézz Sok angol filmet tanulj minden nap új szavakat tartsd szinten magas
2021. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beiratkozni nyelv kurzusra,filmeket nézni angolul. A suliban történő angol is fontos,otr tanulod meg a nyelvtant.
2021. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az pontosan, amit te feleslegesnek tartasz az iskolai angoltanításban?
2021. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

filmek filmek sorozatok könyvek

filmek: először magyar felirat, majd válts angolra ha úgy érzed:) án filmek által tanultam és imádom a nyelvet, amit a suliban vettünk azt én sem értékeltem nagyon

2021. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

koszonom mindenkinek❤️

3.azert mert szamomra nem nagyon hasznos es felesleges.Nyilvan vannak benne hasznos dolgok,de nem sok.

2021. máj. 1. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó, de micsoda? Mert jelenleg alig tudsz angolul, úgyhogy fogalmad sincs, mi az, amit tényleg tudni kell.
2021. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért észre lehet venni, hogy te lusta vagy angolt tanulni, de minden hozzászóló arra buzdít, hogy tanuld az angolt...
2021. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amugy annyira jo hogy meg egy ilyen kerdes alatt is vannak negativ emberek...5-os vagyok angolbol megis tanulom mindig,de egyszeruen a sulis angol olyan semmilyen nekem es nincs sok haszna szamomra ertsetek meg,mert hiaba tanulok egy dolgot meg suliba angolbol rengeteg szot nem ertek amit pl latok egy angol szovegbe vagy ilyenek
2021. máj. 1. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!