Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri így elmenni...

Szerintetek megéri így elmenni túrázni Kékesre? 68 - 58 - 50 % esőt mond

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 07:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Mert Szerintem Nem
2021. máj. 2. 07:05
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg 78 % esőt is mond
2021. máj. 2. 07:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Önkiszolgáló kérdező. Ha szerinted nem, hát szerintünk sem.

De nem vagyunk egyformák két évtizeden át heti gyakorisággal túráztam.

Volt, hogy egy hétig, és minden nap szakadt az eső. Ám így is jól éreztem magam. És olyan is előfordult, hogy nagyon kellemes volt minden, mégsem voltam csudára feldobva a túrán.

2021. máj. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fsms ***** válasza:
100%

Nézz rá a radar funkcióra ott látod, hogy hol tart a zivatar zóna, annak alapján tudsz dönteni.

[link]

2021. máj. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem kell kimozdulni, kérdezőkém, maradj otthon a rózsás kis popsidon és nyomd a pléjsztésönt. Még a végén nedves lennél oszt' ki tudja milyen bajod lenne belőle. Még akár bele is halhatsz! Jobb otthon. Mindenkinek. A haverjaidnak is, hogy egy ilyen nyámnyila puhapöts nélkül mehetnek végre.
2021. máj. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom mikorra gondolja a kérdező de ma reggel végig ment a front esett is valamennyi de a közel jövőben nem jeleznek semmenyi esőt sem országos szinten értve.
2021. máj. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Néhol 50%-nak jelzik azt is, ha 50% esély van 0,1 mm csapadékra. Ami ugye semmi...
2021. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lol
2021. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!