Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki esetleg jó ( de télleg...

Valaki esetleg jó ( de télleg nagyon izgalmas) wattpad sztorikat? Már nagyon sokat olvastam de már kifogytam az ötletekböl ):

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm <3

2021. máj. 7. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Hali, én ezt a sztorit ajánlanám :D


Romantikus történet és rendszeresen jön hozzá frissítés, emellett pedig igényesen van megírva. Egy démon a főszereplője, aki az emberek közé kerül és beleszeret egy lányba.


[link]

2021. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi :D
2021. máj. 8. 00:49
 3/5 anonim válasza:

Szia!


Én nem igazán olvasok wattpad sztorikat, de a barátnőm regényeit szeretem. (Nem kértem a reklámozásra engedélyt, de csak nem haragszik meg érte...)

Ez még csak most kezdődött, de nekem eddig bejön (viszont horror, nem tudom, mennyire szereted a műfajt):

[link]


Ez is horror, de azt mondta, hogy már nincs sok vissza belőle:

[link]


Illetve van még itt egy romantikus fantasy, ezt ott szokta írni mellettem a suliban papíron (főleg most, hogy visszamentünk :D):

[link]


Ez meg egy krimi sorozatának az első része:

[link]


Nem tudom, illetlenség-e tőlem barát munkáját ajánlgatni, de tényleg szépen fogalmaz, nincs benne helyesírási hiba, valamint gyakran emlegeti, hogy nem igazán olvassák a munkáit. :D

2021. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi mindenképp megnézem őket :)
2021. máj. 15. 15:49
 5/5 anonim válasza:
16%

Tudok ajánlani egy YA horrort:

[link]

2021. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!