Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Instagramon lajkoltam...

Ha Instagramon lajkoltam veletlen valaki kepet es azonnal vissza vontam + azonnal letiltottam, akkor fogja latni, hogy belajkoltam a kepet!?😂😅

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2021. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ha be like-oltad meg jön neki az értesítés.
2021. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De mivel letiltottam igy ram keresni nem tud, igaz? Szoval, az "adatlapom"(vagy, hogy nevezzem) szamara mintha nem is lenne?


Tudom, kicsit fogyateknak tunok, csak fbi-osat jatszottam es rosszul sult el😀

2021. máj. 8. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nyilvános egy profil és tartalma, hogy szabadon megnézhesse bárki, reagáljon. Túl nagy jelentőséget tulajdonítasz annak, hogy "vajon mi fog történni", ha megnézed vagy kedveled valaki tartalmát. Semmi.
2021. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mivel a lájkról értesítést kapott a tartalom feltöltője, ezért nyilván fogja látni.

Csak fura lesz, hogy ha rákattint az értesítésre, akkor nem fog tudni kezdeni vele semmit, mivel a lájkod már nincs ott.

De mivel valamikor ott volt, és erről értesítés is érkezett, ezért igen, fogja látni!


És sajnos ezt az értesítést te nem tudod eltüntetni, mert az az ő profiljában található meg.

2021. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!