Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy oldjátok meg a pisilést,h...

Hogy oldjátok meg a pisilést,hogy ne lásson senki az utcán közben?

Figyelt kérdés

Nekem van pár helyem,de ha rámjön vissza kell sétáljak.

Én nem ítélem el ezt a szokást. Férfi vagyok,és egyszerűen lehetetlennek tartom hogy ember beütemezze ezt úgy,mint az alvás idejét.

De kellene pár tipp,mert vannak olyan helyzetek mikor nyílt utcán csak nézek szét és sétálok,hogy mégis hol lenne jó.


2021. máj. 12. 15:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon durván hangzik, de ha ram jön a szükség, keresek egy mosdót és nem hugyozom össze az életterem. Durva mi?
2021. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Egyes, durva, durva, de hát nem lehet mindenki olyan paraszt, mint a kérdező.
2021. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

És ha pl úgy jön rátok,hogy csak mentek valahova,és sehol nyilvános wc se semmi sincs a közelben,akkor összehgyozzátok magatokat?

Nem vitafórumnak indult a kérdés,és nem is ilyen jellegű válaszra kérdez.

2021. máj. 12. 16:07
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem hugyozom össze magam. Bemegyek az első kocsmába, bisztróba, plázába, benzinkútra, mekibe, bárhova, ahol van vécé. Mert nem vagyok állat.

Én így oldom meg, ergo megválaszoltam a kérdésedet.

De hogy egyértelmű legyen számodra, megismétlem: nem hugyozok az utcán.

Nem is szarok oda, ha esetleg ez lenne a következő kérdésed.

2021. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Már azt megkérdőjelezem, hogy FÉRFI vagy-e kérdező olyan tulajdonságokkal, hogy nincs ÖNFEGYELMED visszatartani a vizelést addig az időpontig, amíg a PROBLÉMAMEGOLDÓ KÉPESSÉGednek hála, találsz egy olyan helyet, ahol nyugodtan és KULTURÁLTan tudod rendezni anyagcsere folyamatod utolsó szakaszát.
2021. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Most menjek be a kocsmába venni egy vodkát,vagy sört mert el akarok menni WC-re,de mivel megyek tovább ezért öntsem ki?

Milyen önfegyelem?Mennyi ideig?Ez nyilván csak egy hobbim,amit nem tudok elengedni.

2021. máj. 12. 21:48
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

"Most menjek be a kocsmába venni egy vodkát,vagy sört mert el akarok menni WC-re,de mivel megyek tovább ezért öntsem ki?"

Nem. Civilizált ember bemegy, ürít, megköszöni, kijön.


"Ez nyilván csak egy hobbim,amit nem tudok elengedni."

Sokkal inkább tűnik úgy, hogy a provokatív kérdések a hobbid.

2021. máj. 13. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem,én megoldást kerestem itt.

Bemegy,és csak vendégek használhatják. Magyarul kérnem kell egy krémest,miközben piszokul nem vágyom rá.

2021. máj. 13. 20:34
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Ezt velem kb. hatéves koromig lehetett elhitetni.

Akkor nagyapám megfogott, bevitt egy kocsmába, mebentünk a vécére. Aztán mégegybe. Aztán egy kávézóba.

Te kérdező, mondd, te hiszel még a Mikulásban?

2021. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ha kérsz egy ropit 50 forintért vagy egy kávét 100-ért, onnantól vendég vagy és mehetsz pisálni. Ha meg nem kell se ropi, se kávé, akkor csak lerakod a 100-ast a pultra és megmondod hogy nem kell lefozni..
2021. máj. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!