Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A családba láthatják, hogy...

A családba láthatják, hogy mit csinálok a gépemen?

Figyelt kérdés
Ma haverom küldött egy rule34 linket, olyan dél körül, és elfejetettem inkognítóba megnyitni. A lényeg, hogy kb fél perc után kopogtat nővérem az ajtómon, bejön és mosolyog, hogy mit csinálok. Rákérdeztem miért és nem mondta el. Szerintetek?

2021. máj. 15. 13:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%

10


Én se megyek a Könyvek kategóriába fikázni az új Leiner Laura könyvet, pedig szerintem meg az szr, s viszonylag könnyű hozzá kapcsolódó kérdésbe futni.

Vagy a Vallás kategóriába se írom oda a kérdések alá, hogy milyen hülyeségben hisznek.

Meg az ismerőseim képébe se mondom miután találkoztam velül, hogy az új nadrágjuk szerintem szr.


Ez lenne elvileg a normális.


Vagy neked a főnököd díjazza, ha a reggelt azzal kezded, hogy csak úgy kinyílvánítod azt a véleményed, hogy milyen szr nyakkendőt vett ma fel?

2021. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

10

Jó,nyilván nem így kellet volna mondanom,de attól még miért lennék egy büdös szr ember?

Szerintem már te is mondtad már valamire/valakire hogy tök gusztulatlan meg ilyesmi..

2021. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
11*
2021. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
Crome alapbol eltárol mindent ezért mielött kilépsz menj beállitások menübe és kézzel törölj mindent ha nem akarod hogy lebukj és ennyi
2021. máj. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ugyan! Azzal hogy mit nézel, nem foglalkozik senki! Főleg ha nem 10 éveske vagy! Egy bizonyos intelligenciaszint alatt nem is értenek ahhoz hogy megnézzék, ki mit csinált a gépen! A nővéred viszont levehette, hogy épp az előbb könnyeztetted meg a gyíkot! Abból hogy pirosabb ziláltabb stb. voltál!
2021. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!