Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A migrén piercing tényleg...

A migrén piercing tényleg hatásos? Vagy fejfájás elleni piercing?

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam ezekről a piercingekről, es kíváncsi lennék h kinek mi a velemenye róla es kinek mennyire hatásos? Mert nem egy olcsó mulatság és nem akarok potyára költeni ennyit

Szóval tapasztalatokat kérnék szépen



2021. máj. 16. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Áltudomány, semmi bizonyíték nincs arra, hogy valóban működik (a placebo-hatáson kívül). A migrénre nincs gyógymód, ami mindenki számára hatna, főleg, hogy azt sem tudják, mi az oka a háttérben.
2021. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2021. máj. 16. 17:14
 3/4 anonim válasza:
56%
Elvileg nem hatásos. Amugy nekem pont ilyenem van (nem migren miatt, csak tetszett) es nekem meg mindig rettento gyakran faj a fejem szoval azt mondanam h nem hatasos😅
2021. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem van migrén pc-m. Minden hónapban 3 napot elvett a migrén, homályoslátás->fejfájás->hányinger. Közel 4 hónapja végre vége minden szenvedésnek. Néha fáj a fejem, de csak enyhe fejfájás, a migrén teljesen megszűnt. A migrén általában mindig ugyanazon az oldalon fáj ( nálam bal oldalon 1 pontban) erre az oldalra szúrják.
2021. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!