Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, kinek van igaza?

Mit tegyek, kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel együtt voltunk de szakítottunk, utána barátság extrákkalban voltunk most pedig újra kezdtük.

De anya nem örül neki és tilt tőle, múltkor pl megütött egy övvel amiért vele voltam, később mentem haza és nem vettem fel mert nem láttam h hívott.

És mindig úgy találkozok a sráccal h titokban és mindig kiszámolom h mikorra ér haza anya és pont előtte érjek haza h ne tudja meg.

De a srác meg azt mondta h vagy elmondom anyának h együtt vagyunk vagy szakít velem.

És 2 tűz között vagyok😭

Ha elmondom anyának akk kinyír, ha meg nem akk a srácot veszítem el, mert neki nem elég az h suliban szünetekben találkozunk meg suli után 2órát, hétvégen meg kb 4-5 órát. Nem érti meg, h így tudom csak megoldani h arany közép út legyen.


2021. máj. 22. 12:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!