Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nincs meg az eSzemélyim,...

Ha nincs meg az eSzemélyim, mert 2018-ban valószínűleg nem is kaptam, akkor semmi esélyem online Ügyfélkaput regisztrálni?

Figyelt kérdés
Tehát személyesen be kell mennem ilyen célból, mert ezt nem kaphatom meg sehogy sem? Más lehetőség nincs online ÜFK-t regisztrálni?

2021. máj. 22. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kerülhető meg, mivel az Ügyfélkapu nem csak egy sima netes fiók, hanem azzal a nevedben hivatalos ügyeket lehet intézni anélkül, hogy papírokat kellene kérvényezni és benyújtani, vagy nyomtatni, és legfőképpen aláírni.

A személyes regisztráció és ott történő hivatalos, érvényes okmány általi igazolás garantálja, hogy csak az arra jogosult fogja a fiókot létrehozni. Ezt az eljárást pedig csak egy másik biztonsági elemekkel ellátott eszköz váltja ki, az e-személyi.

2021. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen, akkor jól sejtettem (persze megértem). Csak nem tudom, miért nem kaptam annak idején..
2021. máj. 22. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem automatikusan jár.

Lejárat/meghosszabbítás idején cserélik az újra.

Egy embernek nem lehet egyszerre 2 személyije.

Mikor meghosszabbítod a mostanit, akkor fogsz "eSzemélyit" kapni.

2021. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát vagy hagyományos, vagy eSzemélyi?
2021. máj. 22. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Pedig azt hittem, hogy érthetően írtam le.

IGEN! NEM LEHET EGYSZERRE KETTŐ.

Ja, és e-Személyi.

2021. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, érthető volt, de rákérdeztem, biztos ami biztos. Köszönöm!
2021. máj. 22. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!