Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most hogy már nem kötelező a...

Most hogy már nem kötelező a maszk használata az utcán, továbbra is viselni fogod?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 20:36
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Nem döntöttem még el.
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Nem.

Pedig lehet, hogy nem ártana!

De sajnos nem megfelelően kapok benne levegőt, így még ha néha fel is veszem, nem fogom olyan sokszor hordani, mint eddig.

2021. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Eddig se hordtam, igaz ez falu, más se nagyon, nem vagyunk egymás sejhajában.
2021. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Crisopher ***** válasza:
72%
Nem. Utáltam eddig is. Örülök, hogy legalább már utcán nem kell.
2021. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
78%

Kizárt, hogy felvegyem.

Legszivesebben rituálisan elégetném.

2021. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért nem teszed azt?
2021. máj. 24. 03:59
 6/9 anonim válasza:
76%

Mert beltéren még kell. Ráadásul pont olyan helyen dolgozom, hogy egész nap ügyfelekkel vagyok.

De ha egyszer megszabadulunk tőle, biztos elégetem mindet. Ha akarod a tieidet is szivesen. 😊

2021. máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én már megtettem.
2021. máj. 24. 10:33
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Soha. Levegőt ugyan eddig is kaptam, mert az orrom alatt hordtam szabad téren (nem köthetett bele senki, de rendesen kaptam levegőt), de a fülemet zavarta. Jó, hogy mire suliba kellett mennem, már nem kell. :)
2021. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy fogom. Szörnyen diszkomfortos. Télen olyan párás, nyirkos közeg volt alatta, hogy az valami gusztustalan. Nem is beszélve arról, hogy pattanásos lettem tőle. És ha futottam vonat vagy busz miatt, rendesen levegőt sem kaptam. Valamint a metakommunikációs eszköztáram csorbulása is módfelett zavaró volt.
2021. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!