Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feljelenteni...

Hogyan lehet feljelenteni youtube hírdetést?

Figyelt kérdés
Szeretném feljelenteni a karácsony lejáratására létrejött hazug reklámokat. A célom az lenne, hogy le legyenek tiltva, egyszerűen szólva hazugságok. Nincs valóság alapjuk, és csak a magyar embereket akarják vele arra vezetni, hogy szavazzanak a sajnos jelenleg is kormányon lévő pártra. Nem szeretném hagyni, hogy az önkény uralom folytatódjon magyarországon.

2021. máj. 24. 01:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Előbb a helyesírás elsajátítása legyen a gondod. A politika ilyen. Vannak országok, ahol sokkal durvább formában jelenik meg.

A reklám nem youtube-reklám, csak ott is megjelenik.

Legyél politikus, és hazudj még nagyobbat.

Termékhirdetéseknél lehet olyant, hogy megtévesztő stb., és ezért panaszt teszel. De a hirdetők tudják, nem szabad hazudni. Ezért találták ki az akár szót. Kimosod a porukkal a ruhát, és akár ki is tisztulhat. Nem biztos, hogy nem marad koszos, de azt sem állították, hogy tiszta lesz.

Orbánék is többpártrendszert akartak kezdetben, most már a KDNP és csak kolonc rajtuk. Orbán teljesen bekattant.

Az ellenzékben mutass egyetlen olyan embert, akire szívesebben bíznád rá magad. Nem tudok.

2021. máj. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudsz mondani ellenzékit, mert nem hagyják őket szóhoz se jutni, csak fikázzák őket és ezt ahogy látom el lehet hinni
2021. máj. 24. 11:31
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Öreg ember vagyok. A harminc évvel ezelőtti dolgokra is jól emlékszem. Orbán nem volt mindig ilyen, és hatalmon sem ő volt mindig.

Egyetlen politikust sem tudok, akire szívesen adnám a voksom, de csalódtam eddig mindig. Ha szavaztam, azt bántam meg, miért arra. Ha el sem mentem, akkor azt.

2010 előtt sem volt senki értelmes. Vagy Gyurcsány alatt is Orbán nyomta el az értelmesebbeket?

Porcikám sem kívánja ezt a hatalomtól megrészegült Orbánt.

30 éve még sok olyant mondott, amire baloldaliként is rábólintottam.

De ma saját magát szemen köpné, ha az akkori énje találkozna a maival.

Szó sincs róla, hogy nincs jobb, vagy hogy ő lenne a legkisebb rossz.

De az emberek túlnyomó többsége nem lát igazi alternatívát.

2021. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem állná meg a helyét a bíróságon.
2021. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Erre én is kíváncsi lennék, nagyon unalmas az ellenzék a ,,minden rossz ebben az országban" propagandáikkal, ha megtudod hogyan kell jelenteni légy szíves szólj mert nekem is van bőven jelenteni valóm, előre is köszi. 😉
2021. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#3


Nagyon igaz, én is így vagyok vele és még nagyon sok ember a környezetemben.

2021. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

#1

"Az ellenzékben mutass egyetlen olyan embert, akire szívesebben bíznád rá magad. Nem tudok."

Én tudok. A tolvajokat leszámítva, a legtehetségtelenebb személyre is előbb bíznám - akit a jó szándék vezérel -, mint Orbánra, akin látszik, hogy már rég nem százas, és pszichiátrián lenne a helye.


#3

"Ha szavaztam, azt bántam meg, miért arra. Ha el sem mentem, akkor azt."

Akkor ez nem azt bizonyítja, hogy talán rosszul látod a helyzetet? Ha eddig minden döntésed rossz volt, akkor most, amikor azt látod, hogy "nem lát igazi alternatívát", akkor talán megint rosszul látsz.

(Illetve én se látnék, hogy csak az M1-et nézném, mivel ott tényleg nincs senki.)


"2010 előtt sem volt senki értelmes."

Bajnai amúgy pont az volt. EGy teljesen korrekt szakértői kormánya volt.

2021. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

#7


Látod, ez a baj veletek fanatikusokkal. Ha valaki nem ámul el az ellenzéktől, akiknek csak annyi a programjuk, hogy váltsuk le a Fideszt, legyen ingyen minden, meg majd bebörtönözünk mindenkit, az csak Fideszes lehet. Ha megnézed a 444 parkolós videóját, vagy csak azt a tényt, hogy mikor a politikusok fizetés emeléséről volt szó, nem háborgott az ellenzék, akkor számodra is világos lehet, hogy ők is ugyanolyan pénzéhes tolvajok, viszont a Fidesszel ellentétben ők még kormányozni se nagyon tudnánk, abból kiindulva, hogy ahhoz is 6 év kellett, hogy legalább valamilyen szinten imitálni tudják az egységeséget.

2021. máj. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%

#8

Nem vagyok fanatikus, csak nem vagyok ostoba, mint egyesek. ;)


Még nem jelent meg a közös ellenzéki program, de már most is látszik, hogy nem egy ellenzéki pártnak van komoly programja, szóval megint hazudtál. :)


"vagy csak azt a tényt, hogy mikor a politikusok fizetés emeléséről volt szó"

Én nem szeretem az mszp-t, de arra gondolsz, amikor emelés után az mszp fogta és elkezdte eladakozni az emelését? Jó példa, kár, hogy téged cáfol. :DDD


"viszont a Fidesszel ellentétben ők még kormányozni se nagyon tudnánk"

Tekintve, hogy a fidesz 8 év alatt rosszabb számokat produkál, mint az mszp, ami alatt válság is volt.

Ez elég nevetséges felvetés.

Szerintem szar volt az mszp kormány, de a gond az, hogy a fidesz - objektíven - ennél is rosszabb.

Csak egy példa, úgy sikerült 2010-ről 2018-ra 20%-os GDP növekedést elérni, hogy ezen időszak alatt az EU-tól a GDP 40-%ának megfelelő összeg folyt be.

Vagyis kétszer annyi, mint amennyit növekedni tudtunk. Ez szánalmas eredmény.

És ugyanez az mszp alatt úgy nézki, hogy 93%-os növekedés, 12%-os EU-s pénz.

2021. máj. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
22%

#3


Érdemes lehet utánanézni Márki-Zay Péternek, ő egy rendkívül jó alternatíva (szerintem).

2021. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!