Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másnap sincs semmi dolga otthon?

Másnap sincs semmi dolga otthon?

Figyelt kérdés
34 éves nő vagyok szüleimmel lakok és semmi dolgom itthon csak dolgozni járok el meg néha vásárolni és ha itthon vagyok egész nap netezek vagy bicózok más is van így?
2021. máj. 24. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedni esetleg? Talán akkor lenne esélyed elköltözni is később és élned egy olyan életet amiben saját háztartást vezetsz,esetleg családot tervezel. Amúgy megannyi dolog van amit csinálhatnál. Valami hobbi a netezésen és a biciklizésen kívül? Vagy besegítés a szüleidnek,hogy legyen dolgod, nekik meg mondjuk ne?! Vagy életképtelen vagy?
2021. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok életképtelen csak anyu nem engedi hogy bármibe is segítsek ő mindent egyedül szeret csinálni. Nincsenek barátaim sem.
2021. máj. 24. 13:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez szomorú. :( Próbálj elfoglaltságot keresni, pl. tánctanfolyam, rendezvények, kiállítások, nyelvtanulás, stb.

Egyébként ismerős a szitu, úgyhogy most picit vizet prédikálok, de mégis muszáj kitörni ebből, főleg barátokat, vagy legalább ismerősöket találni.

2021. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha lenne dolgod otthon, az sem feltétlenül oldaná meg a problémát. Először azt tisztázd, pontosan mi hiányzik neked. Biztos, hogy az otthoni munka? (#3 voltam.)
2021. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de hogy egyedül hova menjek el? Nyáron szüleimmel és tesómmal járok strandra meg néha kirándulni.
2021. máj. 24. 13:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű, nem is állítom, de muszáj eldöntened, hogy jó ez így, vagy változtatni akarsz.
2021. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, csak én még dolgozni sem járok el. (36/F)

Igazából nekem jó így. Nem várok semmi különöset az élettől...

2021. máj. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki? Akarsz majd gyereket? Csakmert nem sok éved lehet hátra ezen időszakból.
2021. máj. 25. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!