Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem otthon fekvőtámaszoz...

Elkezdtem otthon fekvőtámaszozni és húzódzkodni másnap és harmadnap is úgy érzem mintha feszülne a karomba valami?

Figyelt kérdés

A karomon a látható erem környékén ha kinyújtom teljesen a karom érzem hogy feszül. Mintha az ér húzódna olyan érzés. Ez valójában az izom és inszalagok ilyesmik?

Mi erre a megoldás?

Olvasgattam hogy nyújtani kell, ez tipikusan amiatt van mert az elmaradt? Jól is esik kifeszíteni kicsit mert utána 1-2 percig jobb kicsit megkönnyebbülés, de amúgy érzem szinte egész nap enyhén.

Valaki erősítsen meg ebben, hogy ezt tipikusan a fokozottabb nyújtás fogja-e nekem megoldani.

Köszönöm


2019. szept. 3. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
2-3 napig hanyagold a karedzést. Velem is megtörtént már vagy 20x mikor lusta voltam lenyújtani
2019. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utólagos fokozottabb nyújtás segít vagy ront a helyzeten?
2019. szept. 3. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Túltoltad. Kb 1 hét és elmúlik.
2019. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Edzés után nyújts. Hideg izmokat semmiképp.

Ez meg elmúlik 2-3 nap alatt.

2019. szept. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!