Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyen nekem is ilyen...

Hogyan legyen nekem is ilyen felhasználónevem Instagrammon?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyan felhasználónevet láttam már hogy: @user(és akkor itt ilyen random számok vannak)

De a kérdés az hogy azt lehet hogy ezt a számot az Instagram generálja vagy nekem kell beírnom az @user után random számokat?



2021. máj. 26. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:
88%

Minden fióknak van egy sorszáma, ahogy az adatbázisban azonosításra kerül. A felhasználónévvel viszont rövidebb és egyértelműbb azonosítani, így amikor létrehozod a fiókot akkor az ugyan megkapja az sorozatszámát, de a többi felhasználó a felhasználónevedet fogja látni.

Ez a @user.... valószínűleg egy fiókra való hivatkozás lehet, ahol magára a fiók azonosítóra hivatkozik rá a rendszer, és ekkor válik láthatóvá a felhasználónév helyett a fiók sorszáma.


De ennek van jelentősége? Regisztrációkor kötelező fióknevet megadni, így nem tudod megkerülni. Ugyan megadhatsz egy random számsort felhasználónévnek, de az nem lesz azonos a fiókod sorszámával.

2021. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!