Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alacsony lányok ti hol vesztek...

Alacsony lányok ti hol vesztek nadrágot?

Figyelt kérdés
155-160 cm, ja és ne a 30 éves anyukák írjanak xd, amúgy azért kérdezem mert minden nadrág lelóg
2021. máj. 27. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én a C&A-ban szoktam találni jókat! :)


18/L

2021. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én rendelni szoktam, Sinsay, Bershka, és amiket találok.

De igazából ha csak lelóg azt könnyen fel lehet varni, varattatni.

2021. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ázsia center, egyéb kínai boltok. Néha Sinsayben is találtam, ami jó volt, a Tally Weijlben meg vannak nagyon kis derekú darabok is, ha valaki extra vékony.

Egyébként a 30 éves anyukákat miért kell már látatlanban fikázni (nem mindegyikük kövér, mellesleg nem írtad, hogy te mekkora méretet hordasz)? Vagy gyerekosztályról akarsz vásárolni, nem felnőttek válaszára vagy kíváncsi?

2021. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam hogy a 30 éves anyukák ne írjanak mert azt gondolom hogy dagadtak (egyáltalán nem erre gondoltam..) hanem azért mert lehet hogy nekik már nem olyan fiatalos a stílusuk és nem olyan ruhadarabokat hordanak amiket a mai tinédzserek (méreteim egyébként: általában 32es 34es nadrágokat hordok, 160 cm vagyok)
2021. máj. 28. 18:10
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a válaszokat!
2021. máj. 28. 18:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy farmer az mindenhogy farmer, amit mindenki a felnőtt osztályon vesz. Nem nagyon van olyan, ami “öreges”, max csillámos, flitteres a gyerekeknek.

Mindenhol, minden fast fashion boltban van szinte 34-es méret, 32-es már kevesebb. Csak ezeket az átlagos magasságú kb 165-175 cm-es nőkre tervezik, ehhez igazítják a hosszukat is. Pár cm-t én csak fel szoktam hajtani, ha ilyen 10+ról van szó, akkor meg bármelyik varrónő levágja max 1-2 ezer Ft-ért. Külföldön, pl Angliában láttam már, hogy ugyanabból a méretből van magasaknak való hosszú és rövidebb változat is, de itthon sajnos még soha. Esetleg nézegess külföldi webshopokat, hátha találsz ilyet. Vagy pl Tesco, Zara gyerekosztály, ott sok teljesen egyszerű darabot látok, amiken nincs semmi, ami arra utalna, hogy gyerekeknek készült.

2021. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. máj. 28. 19:00
 8/11 anonim ***** válasza:

7# a farmer az mindenhogy farmer. Ám vannak szaggatott, és kivágott farmerek. Amiket 30-40 ritkán vagy egyáltalán nem látni. Viszont a tinédzserek oda vannak értük. Nem kell mindenbe belekötni.

Tisztelni kell a kérdező kommnetjèt mert biztos van oka hogy így írta ki!! Ha ő tinédzserek/ vagy 20-25 évesek válaszra kíváncsi akkor azt meg lehet érteni. Nem mindig a rosszra kell gondolni hogy ő bántó szándékkal írta ki.

2021. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hetes hanem a kérdező előtti, tökre félre írtam xdd
2021. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8-as pontosan,köszönöm <33
2021. máj. 29. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!