Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a teljesen...

Mi a véleményetek a teljesen pamut vagy lent tartalmazó nadrágokrül képenek lévőkről mit gondoltok, alacsony testalkaton hogy mutatna?

Figyelt kérdés

Nyárra szeretnék venni olyan nadrágot amibe nem izzadok bele, ami egyáltalán nem tartalmaz poliésztert, de még sosem volt teljesen pamut és lenes nadrágom sem. Általáben ezek mind bő fazonúak, nem tudom alacsony alkaton hogy mutatna. Testhezsimulóst már mégsem akarnék nyárra.


Ilyenekre gondolok, az első az a chino.


1: [link]


2: [link]



2019. máj. 21. 14:13
 1/5 qborka ***** válasza:

Az elsőt pont próbálta, nekem nem állt jól. Egyébként megvettem volna.

Ez a masnins derék senkin nem áll jól.Ez nem tetszik. Alacsonyként szerintem inkább chino fazon---> végül promodban vettem.

2019. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Érdekes hogy mindenhol ezek a masnisak vannak nyakig érő derékkal. Promodban milyet vettél?
2019. máj. 21. 16:27
 3/5 qborka ***** válasza:
Chino szabásút, világos,natúr színben. 8.900 huf volt. Gagyi övecske van hozzá, azt nem fogom hordani.
2019. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondolom ezt vetted:


[link]


Jól néz ki,hasonló mint az orsayból, de ezek szerint jobb. Láttam hasonló színben vászon nadrágot, az is jól nézett ki, csak abban volt len.

2019. máj. 23. 00:08
 5/5 qborka ***** válasza:
Igen, ezt vettem. Még nem volt rajtam, nem tudom milyen viselni. Remélem, hamarosan jó idő lesz, ebben az esőben nem szívesen csapnám az utcán vízzel/sárral fel, mert egyből mehetne a kukába :(
2019. máj. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!