Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 6 hónap alatt meg lehet jól...

6 hónap alatt meg lehet jól tanulni angolul külföldön?

Figyelt kérdés
megyek los angeleszbe és egy családnál fogok lakni 6 hónapig, szerintetek ennyi idő alatt fogok tudni annyit, hogy meg legyek?
2010. aug. 24. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

ha tanulni nem is, de a kiejtesed sokkal szebb lesz. de pl fosulira az keves ha mondod a bacsinak hogy: bacsi, en tudok angolul nagyon jol.


a papir kell ilyen esetben.

2010. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen persze az én egyik rokonom is két hónap alatt már teljesen jól elbolodult és azóta mégjobban tud beszélni ...........
2010. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

18:14

*elboldogult

2010. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Szia!

En kulfondon elek mar 5 eve, reggel 6-tol este 6-ig angolul kell beszelnem! En nem mondanam, hogy jol beszelnek angolul, otthon persze az ismeroseimnek mas a velemenye!

Ugy gondolom, hogy az alapot otthon kell megszerezni, itt kint az agyad jobban ra fog allni az angolra. Nalam ez ugy jelentkezett, hogy megfigyeltem

2010. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

19:04 folytatasa:

hogy gyorsabban kapcsolok! Hamarabb eszembe jutnak szavak, szofordulatok! Meg attol is fugg, hogy mennyit beszelsz naponta! Mit fogsz csinalni! Ha magyarokkal leszel osszezarva, nem sok fejlodes lesz! :) De ha 6 honapig angolul fogsz beszelni reggeltol estig, (jusson eszedbe mit irtam most :)) biztos vagyok benne, hogy lesz olyan helyzet otthon, hogy hamarabb eszedbe jut az angol kifejezes, mint a magyar!!!!


Sok szerencset, sok sikert!

2010. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy LA-i családnál leszek, magyarokkal nem nagyon fogoktalálkozni, 10 milliós város nem hiszem hogy az utcán olyan gyakran futnék össze velük, úgyhogy ettől nem félet. Angolt fogok tanulni végig. utána meg el kell intéznem a munkavállalást meg a többit, csak remélem mire ide jutok hogy ilyeneket kell majd intézni, addigra jól fogok tudni.
2010. aug. 24. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
persze simán(Y)
2010. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!