Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 3 hónap alatt mennyire tudok...

3 hónap alatt mennyire tudok megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
1 évet gimiben már tanultam angolul(heti 3 óra) és úgy néz ki kb. 3hónapot angol nyelvkörnyezetben(Angliában) tölthetek.
2011. júl. 27. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit foglalkozol vele, milyen környezetben. Azonban a legvalószínűbb, hogy valamivel folyékonyabban tudod kifejezni magad a szegényes szókincsededel, a nyelvtanod meg biztosan nem lesz jobb.
2011. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon jó gyakorlás lesz, akár egy középfokú nyelvvizsgához is elég lehet, ha tudatosan tanulsz kint. Kérd a környezeted segítségét. Javítsanak ki, vagy ha valamit nagyon egyszerűen mondasz, kérdezd meg lehet-e máshogy. Tv-ből sokat lehet tanulni (szavakat kijegyzetelni) és rögtön elkezdheted használni. Nyelvtanoznod magadtól kell, mert az anyanyelviek sincsenek néha tisztában bonyolultabb szerkezetekkel. Sok sikert és tudatos tanulást!
2011. júl. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válazokat! :)
2011. júl. 28. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Legyél szivacs, és fogadj be mindent!!!

Ha nyitott vagy, rengeteget fogsz tudni tanulni!!! (én pl notesszel a nyakamban jártam, nem vicc :D, persze ma már a telefonodba is tudsz jegyzetelni, meg szavakat belemondva felvenni...)

De jó neked! Használd ki, minden percét, beszélj minél többet, kérdezz, nem baj, ha eleinte sokat kell a kezedet+lábadat használni...

2011. júl. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!