Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Két hónap alatt angolul?...

Két hónap alatt angolul? Hogyan? Milyen anyagból?

Figyelt kérdés

Két hónapom van megtanulni rendesen az angolt (kb. középfok szintjén). Főleg szóban kell majd használnom (hosszab külföldi tartózkodás miatt). Meg tudok ennyi idő alatt tanulni tisztességesen angolul úgy, hogy már van egy alapom (tényleg inkább csak alap)? Megértek másokat, és én is vmennyire ki tudom magam fejezni.

Gondoltam arra, hogy intenzív nyelvtanfolyamra megyek. És mellette képzem magam, amennyire tudom. Sajnos tanárra nem futja, legalábbis néhány óránál többre nem.

Milyen tanulási módszert tudnátok ajánlani és milyen anyagból? Melyik nyelviskolát ajánljátok? Bármilyen infót írjatok le nyelvtanulással kapcsolatban, mert nagyon rá kell állnom erre a témára!!! (és főleg a beszéd részére)

A válaszokat köszönöm!! :)


2011. okt. 4. 16:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!