Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munkával tudnak hamarab...

Milyen munkával tudnak hamarabb pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
Kérlek csak normális válaszokat írjatok. Köszönöm..
2021. jún. 1. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mámint kik? És mihez képest vagy mennyi idő alatt mennyi pénzt? Milyen képességekkel?

Ezt azért írom, hogy hasznos választ kaphass.

2021. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudnák..lemaradt az ékezet
2021. jún. 1. 16:37
 3/10 A kérdező kommentje:
Érettségivel. Minél gyorsabban kéne a pénz.Becsületes vagyok és meg lehet szakítani. Művészeti szakközépben végeztem. Angol középfok (suli)
2021. jún. 1. 16:39
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Érettségivel: tudnék, nem tudnak és nem tudnák.

Hamarabb olyan munkával, amit azonnal fizetnek, nem hetente, havonta.

Ha szerencséd van, egy fagyira elég.

2021. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogyan kell helyesen írni. Csak ötletet szerettem volna. :)
2021. jún. 2. 16:53
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Megkaptad, nem?
2021. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez nem igazán volt segítség - nem sértésből. Na mindegy.
2021. jún. 2. 20:49
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudsz normálisan megfigalmazni egy kérdést. Mégus mit vársz így?
2021. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Istenem, mennyi agyhalott...


"Érettségivel: tudnék, nem tudnak és nem tudnák."

"Tudom hogyan kell helyesen írni. Csak ötletet szerettem volna."

Nyilvánvalóan nem tudod, mert az még mindig "tudnék" és nem "tudnák".

Komolyan, ilyeneknek van érettségijük, na mindegy.


"Nem tudsz normálisan megfigalmazni egy kérdést. Mégus mit vársz így?"

Mert aztán te is biztos lediplomáztál. A "megfogalmazni" és a "mégis" hol marad?


Meg amúgy kedves kérdező, annyi szakma van a világon. Most mi éppen honnan tudjuk, hogy mi érdekel, mire vagy képes, milyen lehetőségek vannak a közeledben? Kicsit konkrétabban, ha ezeket kifejtenéd, egyszerűbb lenne. Merthogy művészeti tudással pénzt gyorsan és sokat nem fogsz keresni, az fix. Főleg nem úgy, hogy egyszer csak bumm, vége (megszakítással). Az jó, ha tudsz angolul, már-már alapműveltségnek számít.

2021. jún. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Bankrabló. Na de viccet félretéve:

El kellene döntened, hogy melyik irányzat érdekel jobban. A művészet jó, de nehéz a semmiből egyik pillanatról a másikra előtűnni. Esetleg azt tudom javasolni, hogy művészkedés közben tarts kurzusokat, és ha a műveid nem is jönnek be, akkor is befolyhat valami kis összeg az órákból. Angolnál ugyanez. Persze ezt hosszútávon nem érdemes csinálni, de addig átvészelheted vele, amíg a Művészi karriered egyenesbe nem jön. Amúgy meg itt a nyár, szóval megint minden cukrászda meg ilyesmi önkénteseket fog keresni nyárimunkára. Szóval ez is egy opció, de ha már amúgy is a tanításnál tartottunk, akkor tarthatnál pl. rajztábort a gyerekeknek, vagy ilyesmi.


Remélem valamennyire segíthettem, bocsi de azok alapján amit megtudtam rólad, csak ennyit tudok javasolni

2021. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!