Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan nyeljek le egy kapszulát?

Hogyan nyeljek le egy kapszulát?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még mindig nem tudok lenyelni semmilyen kapszulát. A filmtablettával nincs bajom. Ha le kell nyeljek egyet, akkor nagyon félek, többször is előfordult, hogy remegtem. Mit csináljak?
2021. jún. 1. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igyál egy korty vizet, utána rakd a szádba a kapszulát, majd, ismét igyál bő folyadékot rá.
2021. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is gyógyszer fóbiám volt. Ami nekem segített az, hogy kicsire törtem (gyógyszertől függően 2 vagy 4 darabra), citromos vizzel vettem be és ott volt vagy a párom vagy az anyukám (legalább telefonon). Meg persze egy nagyobb korty. :)
2021. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

ne haragudj, de lány vagy, vagy fiú?


mert ha lány, akkor kezdj el gyakorolni, mert nem sokára ennél furább dolgokat kell majd lenyelned.


de ha fiú, akkor meg ne baxakodj, légy férfi és nyeld le azt a kibaxott kapszulát.

2021. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam, hogy valaki kiskanálnyi mézzel nyeli le.

Én nagyobb kortynyi folyadékkal nyelek le akár 4-5 darabot is (nagyságtól bevonattól függ).

2021. jún. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat! Lány vagyok. 4-es megpróbáltam joghurtal. Egész jól bejött mert sikerült lenyelnem! :)
2021. jún. 2. 09:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült. Ha bó vízzel nyeled le, akkor a nyelveddel told a vizet és orvosságokat jólhátra és akkor nem akad fenn a szájüregben.
2021. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki nyeli le a gcit
2021. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!