Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy szeretek...

Miért van az hogy szeretek fájdalmat okozni azoknak akiket szeretek?

Figyelt kérdés

Ebbe beleèrtem a családom tagjait is...

Nem fizikailag hanem mentálisan értem...

Anyiszor gondolkoztam már ezen, és tényleg nem tudom mi lehet az oka.

Az anyám ès a tesóm àllítólag miattam lelki sèrültek...


2021. jún. 1. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy kell érteni hogy te ezt élvezed és direkt csinálod vagy rosszul értelmeztem ?

Miben nyilvánul meg ez a mentális fájdalom okozás ?

2021. jún. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen igen... nem mondanám azt hogy anyira élvezem csak kimondom és így ha látom hogy szomorúak akkor semmi empátia nincs bennem vagy hasonló, de viszont szokott bűntudatom lenni.


Legfőképp nincs már önbizalmuk, sokszor szomorúak, mikor mondok valamit akkor nem szólnak semmit csak maguk elé néznek és látom rajtuk hogy fáj amit mondok.


De igazából ezt nem úgy kell elkepzelni hogy a semmiből sèrtegetni kezdem őket...

Csak mikor ideges vagyok, vagy felidegesitenek akkor mindig van egy olyan személy akit vèrig sèrtek.

Próbáltam már változni de folyton elő jön ez a rosz szokásom és hát gondolni sem mertem volna rá hogy így hat a családomra...

2021. jún. 2. 01:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez ismerős helyzet. Nekem is volt már olyan hogy felhúzták és olyat mondtam amit nem kellett volna.

Nem könnyű helyzet, de ezt meg kell tanulni kezelni, hogy ha ideges vagy akkor inkább ne szólalj meg ha tudod hogy olyat mondanál, ami másnak fáj.

Inkább vonulj el ha nincs más megoldás vagy számolj el 10-ig mielőtt mondasz valami olyat, amit nem kéne.


Már az is valami ha van bűntudatot érte.

Bocsánatot is szoktál kérni tőlük ?

2021. jún. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, általában 10/9 - èrt bocsánatot kérek. Csak látom hogy nem használ...
2021. jún. 2. 06:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne adja Isten, hogy párod, házastársad vagy családod legyen, HA ELŐTTE NEM KEZELTETED MAGAD!
2021. jún. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az agresszió egy formája, dühkezelési tanácsot kellene keresned.


[link]

2021. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5: kösz a "hasznos" választ


6 :Nagyon szépen köszönöm ♥️

2021. jún. 2. 15:37
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Kedves Kérdező!

Nem megsérteni akartalak (ha így vetted, akkor elnézést kérek, lehet, hogy durva volt a válaszom), hanem arra akarlak rávenni, hogy ezt kezeltetni kell.

Köszönöm, ha megértettél.

2021. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
5/8 semmi baj, nem sertődtem meg. Persze természetesen igazad van!
2021. jún. 2. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!