Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan ajánljak olyan biztosít...

Hogyan ajánljak olyan biztosítást idősebbeknek, hogy félretegyenek a saját temetésükre?

Figyelt kérdés

Hogy ne legyek tapintatlan..

Új vagyok a biztosítások világában, fiatal is, semmi tapasztalatom ezen a téren.. de a munka az munka


2021. jún. 3. 21:02
 1/5 Katoonene válasza:
100%
Mi megbeszéltük az idősekkel, hogy se jós, se ablakos, se zepteres, se bármilyen ügynök se akar nekik jót. Tiszta szívből kívánom, találj egy méltó munkát.
2021. jún. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát igen, én sem és a családom sem rajong az ilyen felesleges biztosításokért😄

Nem vagyok most olyan helyzetben hogy válogassak a munkahelyek közül, ezzel kell beérnem, ez is része a munkámnak..

2021. jún. 3. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy nem lehet elkezdeni, hogy ne legyen tapintatlan, ha valakit érdekelne ilyen lehetöség, akkor ö megkereshet egy biztosítót, fordítva semmi esély.

A biztosítási ügynök munka az, amiböl megélni nem fogsz, viszont mindenki megutál.

2021. jún. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Maga a munkád a tapintatlanságra épül. Már azzal, hogy felhívod őket, tapintatlan vagy (ezt nem a személyedre értem, csak a munkádra). Szóval amiatt szerintem ne aggódj, hogy mit "árulsz".


Egyébként le a kalappal, hogy bevállaltál egy ilyen munkát, én nem lennék rá képes. :)

2021. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak azok az idősek gondolkodnak ilyesmiben, akik azt szeretnék, hogy a haláluk ne terhelje meg anyagilag jelentősen a leszármazottjaikat. a Többivel nem tudsz mit kezdeni, mert tojni fognak erre - és ebben benne van az is, hogy a legbelső énjében nem tenne így, ellenben egy vegetálásra is kevés nyugdíjból lehetetlen küldetés ilyesmiben gondolkodni. Vannak, akik azt a kérdést teszik fel elég sokszor maguknak, hogy "Minek élek, ha még az életem alkonya is a folyamatos lemondásról szól ?" Ez valahol jogos is.
2021. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!